Нам є ким пишатися…

Обдарованість – завжди унікальна,

тому марно шукати універсальні ознаки

обдарованих дітей.

Р.Стернберг

Завдяки натхненній, цілеспрямованій праці колективу школа вже багато років поспіль посідає призові місця серед загальноосвітніх навчальних закладів району за результатами «Рейтингової оцінки діяльності ЗНЗ», поступається тільки хіба що гімназії. Зірками, що загорілися за останні роки на шкільному небосхилі, є СУХІНСЬКА ДІАНА, Шевченківський стипендіат, переможець Всеукраїнського етапу олімпіади з української мови та літератури; БОГУЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР – призер ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів МАН України (секція “Техніко-технологічна” та “Математика”). Справжньою зіркою, яка вийшла із стін рідної школи, є СОЛОМІЯ КРУНЬ. У 2010 році закінчила школу із Золотою медаллю. Віднедавна живе у Чикаго. У жовтні 2013 року вона здобула титул «Міс Українська Діаспора 2013» у конкурсі, що покликаний популяризувати українську культуру та традиції у світі.

У цьому навчальному році на рахунку вихованців школи 58 призових місць у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових навчальних дисциплін та Міжнародному конкурсі з української мови ім. П.Яцика і Міжнародному конкурсі ім. Т.Шевченка. Серед призерів такі учні: Сухінська Діана (11 клас), Стефанчук Степан (11 клас), Осадчук Іванна (11 клас), Заверуха Оксана (10 клас), Синишин Андрій (10 клас), Волоська Інна (10 клас), Костін Владислав (10 клас), Штогрин Павло (9 клас), Шахова Оксана (9 клас), Кальмук Адріан (9 клас), Бевз Оксана (9 клас), (8 клас), Савоненко Євген (8 клас), Іванців Вікторія (8 клас), Зрайчик Аліна (8 клас), (7 клас), Іскра Діана (6 клас), Гур'єв Валентин (6 клас), Ягода Сніжана (6 клас), Турчин Ростислав (5 клас), Малуна Тетяна (5 клас), Миханцьо Олександр (4 клас), Кагадій Максим (3 клас).

Гідно представили рідну школу учні в ІІІ (обласному) етапі олімпіад. Зокрема переможцями стали: Сухінська Діана (Диплом І ступеня з української мови та літератури, вчитель Опацька Н.М., Диплом ІІІ ступня ….), Дереворіз Назарій (Диплом ІІІ ступеня з математики, вчитель Голіната Г.В.) Павлюк Андрій (Диплом ІІІ ступеня з фізики, вчитель Скриник В.Я.), Штогрин Павло (Диплом ІІІ ступеня з хімії, вчитель Штогрин Н.М.)

«Виряджаючи дитину до школи, кожна мати чи батько вірить у те, що вчитель побачить у її дитині щось особливе, чого не бачить вона, і буде розвивати помічені здібності», – писав ще В. Сухомлинський. Засвітити вогник інтересу в очах дитини, зробити навчання посильним і радісним – непросте завдання для кожного педагога, проте вчителі Чортківської ЗОШ І – ІІІ ст. № 7 з честю справляються з ним.

Кiлькiсть переглядiв: 1422

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.