Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст.№7 Наша рідна школа

Сьогодення школи

Школа – це майстерня,

де формується думка підростаючого покоління,

треба міцно тримати її в руках,

якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.

А. Барбюс

/Files/images/images.png

Зараз Чортківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 7 – сучасний освітній заклад, колектив якого виховує цілеспрямованих, конкурентоспроможних учнів.

Із 2006 року колектив очолює директор Скриник Віталій Ярославович, учитель вищої категорії, старший учитель, який, як добрий господар, опікується шкільною родиною й забезпечує надійний фундамент для розвитку навчального закладу. Особистий внесок і високий професіоналізм Віталія Ярославовича та заступників директора з навчально-виховної роботи Мацевко Ганни Миронівни та з виховної роботи Криницької Галини Миронівни налаштовують колектив на творчу працю, виступають надійним гарантом педагогічної майстерності.

У всьому світі школу називають маленькою державою чи навіть «державою в державі». Такою є і наша школа. Юні громадяни живуть у цій країні безжурно, весело, тому що про них турбуються вчителі та батьки, намагаються створити такі умови, щоб діти в школі почувалися, як удома. Тому і спільними зусиллями естетично обладнали класні кімнати та ряд навчальних кабінетів: англійської мови, інформатики, математики, української мови та літератури, хімії, основ здоров’я та ОБЖ, християнської етики тощо. До послуг учнів актова зала, бібліотека із мережею Інтернет, спортивний зал, їдальня на 230 місць, спортивний та тренажерний майданчики, зона відпочинку, шкільний дендропарк.

У школі працюють хореографічний, туристично-краєзнавчий, драматичний гуртки, футбольна, волейбольна та баскетбольна секції, які дають змогу учням розвивати свої таланти, поглиблювати знання.

Але головним є те, що у цій школі комфортно дітям, їхнім батькам і вчителям.

Кiлькiсть переглядiв: 967

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.